بازسازی

خدمات قابل ارائه در این سرویسبازسازی تخصصی خانه و ساختمان با ارائه طرح اولیه

بازسازی خانه و ساختمان با کمترین هزینه اعم از خانه های ویلایی، روستایی، آپارتمانی و همچنین نوسازی محیط های اداری و به طور کلی ساختمان‌ها، امروزه بیش از گذشته خواهان دارد. افزایش زیبایی بصری، مدرنیزه شدن ایجاد تنوع و رهایی از یکنواختی طولانی مدت از مزیت های بازسازی است. شما با تغییراتی که در محل زندگی و محل کار خود ایجاد می‌کنید، نه تنها محیطی زیبا و متنوع ایجاد می‌کنید، بلکه روح و روان‌تان را نیز جلا می‌دهید. هزینه بازسازی علاوه بر نوع پروژه، وسعت و اندازه آن، به نوع قرارداد کارفرما با پیمانکار نیز بستگی دارد. در این نکاتی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید. با آنلاین سازه همراه باشید.

شرکت مجری بازسازی خانه و ساختمان

جهت مشاوره رایگان امور ساختمانی از جمله بازسازی منزل و محیط کار خود با کارشناسان شرکت مهندسی آنلاین سازه تماس بگیرید: 90000011. همچنین می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را شرح دهید تا پاسخ سؤالات خود را به صورت آنلاین دریافت کنید. برای این منظور، بر دکمه درخواست خدمات که بالای همین صفحه قرار دارد کلیک کرده و آیتم‌های لازم را پر کنید. اگر فایل خاصی دارید می‌توانید آن را در همان صفحه بارگذاری کرده و برای ما بفرستید. در کوتاه‌ترین زمان، پاسخگوی شما خواهیم بود. حضور متخصصان شرکت آنلاین سازه در محل پروژه شما رایگان است. پیشنهاد می‌کنیم از این فرصت جهت تخمین هزینه‌های بازسازی، طول مدت زمان بازسازی و دریافت یک طرح بازسازی از پروژه خود استفاده کنید.

برخی از خدمات ما در زمینه بازسازی و نوسازی

 • بازسازی خانه‌های فرسوده
 • بازسازی ویلا و خانه‌های ویلایی
 • بازسازی منازل و واحدهای آپارتمانی
 • بازسازی واحدهای اداری و تجاری
 • بازسازی مغازه و فروشگاه
 • بازسازی راه پله های قدیمی
 • بازسازی دکوراسیون منزل و محیط کار
 • بازسازی ساختمان ها و مطب های پزشکی و دندانپزشکی

برای بازسازی سازه خود آنلاین سازه را انتخاب کنید چون:

 • به صورت آنلاین و تلفنی به شما مشاوره رایگان می‌دهد.
 • جهت مشاوره رایگان حضوری، متخصصان خود را به محل پروژه شما می‌فرستد.
 • هزینه‌ها را برای شما تخمین زده و برآورد می‌کند.
 • یک تیم حرفه‌ای و با تجربه برای شما اعزام می‌کند.
 • ایده های متنوعی برای نوسازی دارد.
 • علاوه بر جنبه‌های زیبایی شناختی بر جنبه‌های مقاوم سازی نیز توجه دارد.
 • ما به خواسته‌ها و سلیقه مشتری احترام می‌گذاریم و نظرات مشتری را تا حد ممکن در در طراحی ها در نظر می‌گیریم.

تجربه، تخصص و مدیریت زمان سه فاکتوری است که شرکت آنلاین سازه با تأکید و توجه به آن ها، خدمات خود را به بهترین نحو و بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. برای داشتن یک بازسازی ایده آل، بی نقص و مدرن که سال‌ها از آن لذت ببرید، همین حالا با ما تماس بگیرید. 90000011؛ آنلاین سازه همراه شما تا پلۀ آخر...

 

شرکت مجری بازسازی خانه و ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان می‌تواند شامل تغییرات در کل سازه باشد. همچنین می‌تواند بخش‌های مختلف سازه را شامل شود؛ از جمله هال و پذیرایی، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، بازسازی کف، یا حیاط و نمای ساختمان باشد. اگر این تغییرات در مورد محیط کار باشد، قسمت‌های مختلف محیط کار بر حسب درخواست کارفرما، مشمول تغییر و نوسازی خواهد شد.

نوسازی هال و پذیرایی باید به گونه‌ای صورت گیرد که حس دل باز بودن و وسیع بودن را ایجاد کند.

در مورد اتاق خواب، ایجاد حس آرامش و راحتی بسیار مهم است.

استفاده از مصالح و متریال بهداشتی با کیفیت که به راحتی شسته و تمیز شود، در بازسازی حمام و سرویس‌های بهداشتی مهم است.

برای بازسازی کف، سرامیک‌هایی با جنس‌ها و رنگ‌های متنوع وجود دارد. استفاده از جنس با کیفیت، علاوه بر دوام بالا، مانع از ماندگاری لکه و آلودگی شده و به راحتی تمیز می‌شود. علاوه بر سرامیک، کفپوش‌های سنگی، موزاییکی، موکتی و پارکت نیز گزینه‌های دیگر برای انتخاب هستند. بسته به کاربری فضایی که قرار است نوسازی شود، می‌توان یکی از این کفپوش‌ها را انتخاب کرد. در این زمینه، از مشاوره رایگان تیم حرفه‌ای و با تجربه آنلاین سازه بی بهره نمانید!

حیاط خواه کوچک باشد خواه بزرگ، امروزه به یکی از مهمترین بخش‌های ساختمان تبدیل شده است. زیرا با وجود انبوه سازی‌ها در شهرهای بزرگ، دیگر آن خانه‌های ویلایی کوچک حیاط دار هم به ندرت وجود دارد. بنابراین، نوسازی حیاط تأثیر بسیار زیادی بر روحیه ساکنان یک ساختمان دارد. به ویژه اگر در زمان ایجاد تغییرات، از طراحی لنداسکیپ یا همان محوطه سازی بهره گرفته شود.

 

بازسازی ساختمان

تغییرات در آشپزخانه

از میان بخش‌های مختلف یک خانه، بازسازی آشپزخانه بیش از بقیه بخش‌ها هدف نوسازی و مدرن‌سازی قرار می‌گیرد. دلیل آن استفاده مداوم از وسایل آشپزخانه و قرار داشتن مدوام آن‌ها در معرض رطوبت و چربی حاصل از آشپزی است. بازسازی آشپزخانه می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • بازسازی کابینت: اگر چهارچوب یا اسکلت کابینت‌های شما فلزی باشد، در صورت سالم بودن فلز چهارچوب، با نگه داشتن آن، می‌توانید بخش های دیگر را تعویض کنید.
 • تعویض کابینت: در مواردی که درب کابینت‌ها خراب است یا کابینت به طور کلی خراب شده است، باید تعویض شوند. با توجه به اینکه کابینت تأثیر زیادی در زیبایی آشپزخانه دارد، در انتخاب کابینت جدید، رنگ و متریال آن، دقت کنید.
 • کف آشپزخانه: یک کفپوش تمیز و زیبا، باعث می‌شود زیبایی کابینت‌ها بیشتر به چشم آید. این دو عامل به تنهایی و در کنار هم بیشترین تأثیر را در جذاب کردن آشپزخانه دارند.

اما بازسازی آشپزخانه به موارد بالا ختم نمی‌شود. گاه این امر به تخریب نیاز دارد؛ مثلا برای جابجایی محل کابینت‌ها و در نتیجه محل ظرفشویی، لازم است تا مسیر لوله های آب تغییر کند. حتی ممکن است کارفرما تمایل به تعویض کاشی‌های دیوار داشته باشد. تغییرات مذکور همراه با سنگ کاری و سرامیک کاری، به زمان بیشتری نیاز دارد.

 

بازسازی و نوسازی آشپزخانه

نکاتی برای بازسازی آشپزخانه

 

بازسازی خانه های روستایی

شاید بتوان یکی از خوشایندترین انواع نوسازی‌ها را، نوسازی خانه‌های روستایی دانست. چه چیز بهتر از حضور در هوای پاک و تمیز روستا در حالی که خانه روستایی‌تان به سبک دلخواه‌تان نو نوار و مرتب شده باشد. به ویژه آنکه خانه‌های روستایی معمولاً دل باز و بزرگ‌تر از خانه‌های شهری هستند و اغلب حیاط‌هایی وسیع داشته که پتانسیل خوبی برای طراحی لنداسکیپ و اجرای آن دارند. آنچه که در مورد بازسازی بخش‌های بیرونی (مثل نما یا پشت بام) خانه‌های روستایی مهم است، استفاده از مصالحی است که با اقلیم روستا سازگار باشد. مثلاً در مورد اقلیم‌های پر بارش، استفاده از مواد و مصالح مقاوم در برابر رطوبت و ایجاد شیب مناسب در محوطه اطراف ساختمان مهم است. استفاده از سقف‌های شیروانی زیبا و با کیفیت، نمای ساختمان را دوچندان می‌کند.

استفاده از ورق رنگی شیروانی بجای ورق گالوانیزه فاقد رنگ که در گذشته بیشتر استفاده داشت، جلوه زیباتری به سازه شما می‌بخشد. بازسازی خانه روستایی به سبک‌های روستایی برای کسانی که خانه‌شان حکم ییلاق یا قشلاق دارد و شهر نشین هستند، پیشنهاد می‌شود. زیرا این کار تنوعی که روحیه انسان نیاز دارد را تأمین می‌کند.

 

بازسازی خانه های روستایی

 

نکات مهم در بازسازی ساختمان

 • قبل از اقدام به تغییرات و نوسازی، هزینه‌ها را به دقت برآورد کنید.
 • از مصالح درجه یک و با کیفیت استفاده کنید. شاید در نگاه اول خرید متریال درجه یک هزینه‌های بیشتری برای شما در پی داشته باشد، اما به نتیجه کار، زیبایی و ماندگاری آن می‌ارزد!
 • از متخصصان امر مشورت بگیرید. به ویژه در مواردی که بازسازی اساسی است و تغییرات اساسی به دنبال دارد. مثل تغییر دادن محل آشپزخانه یا سرویس بهداشتی که مستلزم ایجاد تغییرات در لوله کششی است.
 • از مُدگرایی‌های افراطی پرهیز کنید. در تغییراتی که در هر بخش از سازه می‌دهید، بهینه‌سازی فضا را در اولویت قرار دهید و اجازه ندهید مُدگرایی سبب مرده شدن فضای اطراف‌تان شود. چون در بسیاری موارد ممکن است آنچه که مد می‌شود، مناسب اجرا در فضای ساختمان شما نباشد.

توجه داشته باشید که همواره برای ایجاد تغییر و تحول در ساختمان، نیاز به بازسازی‌های پر هزینه نیست. گاه با اجرای یک طراحی داخلی شیک و ساده و تعویض اکسسوری‌ها و وسایل زینتی، می‌توان تا حد زیادی تغییرات اساسی در محیط ایجاد کرد.

 

نکات مهم در بازسازی خانه و ساختمان

 

هزینه بازسازی خانه و ساختمان چقدر است؟

نمی‌توان برای هزینه بازسازی، یک قیمت واحد تعیین کرد. زیرا این کار جنبه‌های مختلفی را شامل می‌شود. مواردی که بر قیمت و هزینه نوسازی‌ها بسیار مؤثر هستند عبارتند از:

 • نوع پروژه هدف برای بازسازی؛ آپارتمان مسکونی، آپارتمان اداری، خانه یا خانه‌های ویلایی
 • موقعیت پروژه و سهولت دسترسی به آن.
 • روز و زمان انجام کار.
 • امکان استفاده از ابزار آلات یا ماشین آلات مورد نیاز برای بازسازی.

اولین موردی که برای تخمین هزینه بازسازی مورد توجه است، نوع پروژه است. اینکه پروژه شما برای بازسازی چیست؟ آپارتمان مسکونی، آپارتمان اداری، خانه یا خانه‌های ویلایی؟ آنچه که در مورد هزینه بازسازی ویلا و خانه‌های ویلایی بسیار تأثیرگذار است، دسترسی به آن است. مسیر و جاده دسترسی به ویلاها و خانه‌های ویلایی گاه دور و گاه سخت است (مثل قرار داشتن ویلا در ارتفاعات تپه‌ها). در مورد آپارتمان‌های مسکونی و اداری هر قدر که خارج کردن نخاله‌ها از واحد مسکونی سخت‌تر و محدودیت برای کار کردن بیشتر باشد، هزینه‌ها بالاتر خواهد شد.

در مواردی که کاربازسازی به روز یا زمانی خارج از زمان عرف کار محول شود، هزینه‌ها کمی افزایش می‌یابد. شاغل بودن صاحبخانه و عدم حضور او در محل بازسازی باعث می‌شود که کار به روزهای تعطیل و ساعات عصرگاهی و شبانه منجر شود.

استفاده از ابزار آلات و ماشین‌ آلات سنگین سرعت کار را بالا می‌برد. اما امکان استفاده از آن‌ها در واحدهای آپارتمانی وجود ندارد. همین امر منجر به طولانی شدن زمان کار و افزایش هزینه‌ها خواهد شد. این حالت به ویژه در زمان تخریب مؤثر است.

در مورد پروژه‌های خود، به ویژه پروژه‌های بزرگ، به دور از حساس شدن در مورد هزینه‌ها، حتماً از متخصصان امر بهره ببرید. زیرا بازسازی به خودی خود هزینه‌هایی در پی دارد. اما اگر اجرای آن کیفیت مناسبی نداشته باشد، در نهایت خودتان مضرر خواهید شد. پس چه بهتر که با یک بار هزینه، برای چند سال آسوده خاطر بمانید.

چگونه هزینه نوسازی منزل یا محل کار خود را محاسبه کنیم؟

 • موقعیت مکانی پروژه و محدودیت‌هایی که برای بازسازی وجود دارد را بسنجید.
 • تعیین کنید که هدف شما از بازسازی، تغییرات سطحی و کوچک است یا تغییرات اساسی و وسیع.
 • تعیین کنید که تعمیرات و بازسازی شما چه محدوده زمانی را در بر می‌گیرد. آیا زمانی کوتاه در نظر دارید یا زمانی را که پیمانکار با توجه به وسعت کار تعیین می‌کند.
 • تعداد نیروها و دستمزد آن‌ها در نظر بگیرید. تخصص نیرویی که برای بازسازی هر بخش انتخاب می‌کنید مهم است و بر کیفیت کار و در نتیجه دستمزد تأثیرگذار است.
 • هزینه خرید مصالح لازم و هزینه حمل و نقل آن‌ها را در نظر بگیرید.
 • قیمت نبشی، نبشی استنلس استیل، ورق آجدار، پروفیل آلومینیوم و پروفیل استنلس استیل را لحاظ کنید. این مقاطع فلزی گاه در مراحل پایانی کار و جهت زیباسازی (مثل اجرای نما و طراحی داخلی) بسته به سلیقه، کاربرد دارند.
 • تمام فضاهای مد نظر برای بازسازی را به طور کامل و دقیق تعیین کنید.
 • اگر تمایل به بازسازی نمای سازه خود را دارید، قیمت لوله داربستی و اجاره آن را در نظر بگیرید.
 • نوع قرارداد و دستمزد پیمانکار اصلی را به هزینه بازسازی اضافه کنید. نوع قرارداد بر دستمزد پیمانکار مؤثر است.
 • مبلغی را به عنوان هزینه‌های پیش‌بینی نشده در نظر بگیرید و آن را به هزینه‌های نهایی اضافه کنید. هزینه‌های پیش‌بینی نشده، 5 تا 15 درصد هزینه کل را شامل می‌شود.
 • اگر علاوه بر بازسازی دیوارها، مقاوم سازی آن‌ها نیز در دستور کار است، جهت کاهش هزینه‌ها از میلگرد بستر استفاده کنید.

نوع قرارداد چگونه بر هزینه نوسازی تأثیرگذار است؟

نوع قراردادی که شما به عنوان کارفرما با پیمانکار خود می‌بندید، بر هزینه بازسازی منزل یا محل کارتان مؤثر است. نوع قرارداد با پیمانکار می‌تواند به یکی از سه حالت زیر باشد:

 1. به صورت مدیریت پیمان (درصدی)
 2. پیمانکاری با مصالح (پیمانکاری)
 3. پیمانکاری بدون مصالح (دستمزدی)

در قراردادهای درصدی (حالت شماره 1) مدیریت بازسازی بر عهده پیمانکار است. دستمزدی که او بابت این مدیریت می‌گیرد، درصدی از هزینه کل پروژه است. درصدی که پیمانکار به عنوان دستمزد اخذ می‌کند، بر حسب توافق او با کارفرما است. کارفرما با دادن مبلغی به مدیر پیمان، مدیریت کارها از جمله پرداخت دستمزد نیروهای کار و خرید مصالح را به او می‌سپارد.

در قراردادهای پیمانکاری با مصالح (حالت شماره 2) با بررسی پروژه و قبل از شروع کار، مبلغ حدودی هزینه‌های بازسازی تعیین می‌شود. این مبلغ از سوی کارفرما به پیمانکار ارائه می‌شود. تهیه و خرید لوازم و مصالح مورد نیاز و مدیریت پروژه بر عهده پیمانکار خواهد بود.

در قراردادهای پیمانکاری بدون مصالح (حالت شماره 3) هزینه‌ای که کارفرما باید پرداخت کند، تنها شامل دستمزد خود پیمانکار و نیروهای کار است.

هر بازسازی می‌تواند به نوسازی منجر شود. اما اگر این بازسازی به صورت اصولی و با در نظر گرفتن روحیه افراد و علم تأثیر مصالح و متریال مختلف در روح و روان انسان صورت گیرد، بسیار مؤثرتر خواهد بود. برخی افراد به استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی علاقه‌مند هستند. رنگ در دکوراسیون داخلی نیز بسیار مهم است. ما همه این اصول را بر حسب نیاز، خواسته و سلیقه شما اعمال خواهیم کرد. با ما تماس بگیرید: 90000011

 

بازسازی آشپزخانه
بازسازی ساختمان
بازسازی اتاق خواب
بازسازی حمام و سرویس بهداشتی
بازسازی خانه، اتاق خواب، ویلا، حمام و سرویس بهداشتی
بازسازی آشپزخانه های کوچک
بازسازی آپارتمان